Logistika

Našim cílem je komplexní uspokojení vašich potřeb v oblasti přepravy zboží, uskladnění zboží, rozesílání zásilek, IT služeb spojených s logistikou, e-shopem, jeho tvorbou s kompletním servisem a školením.

Jsme připraveni zajistit vyzvednutí zásiky na vámi zadaném místě, provést její přepravu na místo určení, včetně možnosti uskladnění zásilky ve skladu s následným rozvozem na příslušná místa ve vámi určených termínech.

Uskladněné zásilky jsme pro vás schopni přeskládat z palety na paletu podle vašeho přání,  zkompletovat zásilku tak, jak si přejete, zabalit ji a dopravit ji k zákazníkovi.

Pro e-shopy jsme schopni navrhnout kompletní řešení, od analýz po webové stránky, včetně logistiky zásilek a marketingu.  

U služeb IT, nabízíme našim klientům v rámci usnadnění jejich práce různé šablony, které pro ně naprogramujeme podle jejich přání tak, aby usnadňovaly jejich práci ( excelové tabulky se vzorci, cestovní příkazy, logistické systémy, skladové systémy, návrhy e-shopových řešení, úprava a realizace webových stránek, grafická reklamní sdělení apod.)